Parduotuvė pagal Kategorijas

3D spausdintuvas ekranas Smart Controller RAMPŲ 1.4, Tekstas 20x4 LCD (2004), SD ir "MicroSD" kortelių skaitytuvas, suderinamas su Arduino "PASIDARYK pats"

Nauja

€8.45

Produkto oficialus puslapis:

http://robotdyn.com/~vU1HU - Tarptautinės

http://robotdyn.ru/~vU1HU - rusijos

* Gauti išsamią informaciją apie produktą, instrukcija, vadovas ir programinė įranga, Pls apsilankymas oficialus puslapis produkto.

Aprašymas: Tai yra TEKSTAS 20x4 Smart LCD Valdiklis yra SD Kortelių ir "MicroSD" kortelių skaitytuvais, stop mygtukas ir " rotary encoder ir simbolis 20x4 LCD displėjus (mėlyna spalva).

Prijungus šį valdiklį į savo RAMPOS valdyba, jums nereikia kompiuterio, bet daugiau, Smart, LCD Valdiklis tiekia energiją jūsų SD/MicroSD " kortelę.Dar daugiau visus veiksmus, pavyzdžiui, kalibravimo, ašių judesiai gali būti atliekami tik naudojant rotary encoder Protingas Valdiklis.Spausdinti savo 3D dizaino, be PC, tik su g-kodas konstrukcijos saugomi SD kortelės.

* Smart adapter RAMPOS shield ir IDC laidus, džemperiai neturi būti.Už tai turi ir kitų rinkinys.

Nuotrauka:

Žymos: micro xc, arduino ekranas, aun lcd ekranas, arduino pro, 2004 m. lcd, arduino ekranas, ekranas lcd, lcd uart 2004, prusa 3d spausdintuvas "pasidaryk pats", grafikos plokštę 3 gb.

Tipas GRAFINIS
Rezoliucija 20*4
Modelio Numeris RAMPS1.4-Controller-LCD2004
Prekės Pavadinimas RobotDyn
LCD tipas simbolis 20x4 LCD displėjus (mėlyna spalva)
Darbas su 3d spausdintuvas

Parašyti atsiliepimą

3D spausdintuvas ekranas Smart Controller RAMPŲ 1.4, Tekstas 20x4 LCD (2004), SD ir

3D spausdintuvas ekranas Smart Controller RAMPŲ 1.4, Tekstas 20x4 LCD (2004), SD ir "MicroSD" kortelių skaitytuvas, suderinamas su Arduino "PASIDARYK pats"

Panašūs produktai
Gaminys buvo pridėta prie sąrašas palyginti