Parduotuvė pagal Kategorijas

WiFi IR Kontrolės Centru Smart Home Blaster Infraraudonųjų spindulių Belaidis Nuotolinio Valdymo per "Smart Gyvenimo Tuya programa veikia su Alexa "Google" pradinis

Nauja

€10.14

WiFi IR Kontrolės Centru Smart Home Blaster Infraraudonųjų spindulių Belaidis Nuotolinio Valdymo per " Smart Gyvenimas/Tuya programa veikia su Alexa, Google Namo MoesHouse Produkto Savybės:

1.Visi-Vienoje Kontrolė: MOES All-in-one " IR nuotolinio valdymo skirti s activat ing Oro kondicionierius, Televizorius, ventiliatorius, Dvd, STBs, TV Dėžės ir kt Infraed prietaisą s su vienu MOES PROTINGAS IR (Tik paramos Ir (38KHZ ) ,RF nepridedami)

2.WiFi/4 G App Nuotolinis Valdymas iš bet Kur: Aprūpinti ped su MOES Smart IR,jūs gali kontrolės IR prietaisus su free mobile "Smart Gyvenimas/Tuya" App bet kada iš bet kur(Suderinama su "Android" & "iOS").Kontroliuoti savo prietaisų iš anksto, kai esate toli nuo namų.

3."Hands-free Valdymas Balsu: Alexa,nustatyti, A/C iki 77 laipsnių Farenheito.Balso komandą galite aktyvuoti MOES PROTINGAS IR valdytojas, nuotoliniu būdu kontroliuoti dauguma Infraraudonųjų spindulių Kontrolės Įtaisas s .Pavyzdžiui, A/C, VENTILIATORIUS ,TV, DVD, STB, TV BOX ir pan.(Be to suderinamos prekės ženklu s, ar prietaisas s ,prašome patikrinti pridėtą sąrašą arba S mart L ife A pp .)

4 .Individualų D IY Kopijavimo Funkcija: I f negalite rasti infraraudonųjų SPINDULIŲ įtaisas, prekės ženklo "smarlife"App,Programable" PASIDARYK pats " mokymosi funkcija gali padėti kopijuoti pačią funkciją arba i ginal nuotolinio valdymo pulteliu.Dauguma infraraudonųjų SPINDULIŲ nuotolinio valdymo Įtaisas s bus būti taikomi, pavyzdžiui, židiniai, šildomos, lubų ventiliatoriai.

5.Pastabos: 1.MOES PROTINGAS IR gali dirbti tik su 38KHZ ir SPINDULIŲ prievadą, patikrinkite, ar įrenginys yra IR kontroliuoti, ar RF prieš perkant. (Geriausias būdas, kaip atskirti ir SPINDULIŲ ir RF: Padėkite ranką prieš originalaus nuotolinio valdymo pulto,jei jis neveikia ,jos IR kontrolės .Jei ji vis dar veikia ,jo RF control) 2.Vienas kambarys vienas protingas IR yra rekomenduojamas kaip infraraudonųjų spindulių,tiesiog negali pralaužti sienos. 3."PASIDARYK pats" funkcija veikia tik su "smart phone" Programėlę, kontrolės ,ne avilable su "Amazon" Alexa " ar " Google Namuose. 4.Palaiko tik 2.4 G "WiFi" ryšys/ Sistema: Android 4.4 aukščiau ir iOS 8.0 virš. 5.Techninio Aptarnavimo Komanda laukimo .Jokių gedimų, prašome nedvejodami susisiekite su mumis per Amaozn paštu arba paslaugos pašto adresą atgal vadovas.MOES aptarnavimo komanda padės išspręsti ir atsakyti per 24 valandas. 6.60 DIENŲ Pinigų grąžinimo Garantija,pirkti, su lengvumu.

Žymos: "ios" namų automatikos, pereiti tuya, namų smart, alexa parama, durų tuya smart, ir akis, alexa, aqara, moeshouse jungiklis, sonoff fob.

Vežėjas 38khz
APP Parama Android 4.0/iOS 8.0 aukščiau
Kontroliuoti Atstumas 1 Horizontalia kryptimi, Mažesnis arba lygus 8m
Prekės Pavadinimas MoesHouse
Veikimo Drėgnumas Lygus arba mažesnis kaip 85%RH
Prijungimo Tipas 2,4 GHz, 802.11 b/g/n
Stand-by Power Mažiau nei arba lygus 0,4 W
IR kontrolės kryptis Kelis Būdas
Kontroliuoti Atstumas 2 Priešinga Kryptimi Mažesnis arba lygus 15m
Modelio Numeris SRW-001
Belaidžio ryšio dažnis 2.4 GHz
Darbinė Temperatūra -10 Celsijaus~50 Celsijaus
Įėjimo Galia DC 5V/1A Micro Usb2.0

Parašyti atsiliepimą

WiFi IR Kontrolės Centru Smart Home Blaster Infraraudonųjų spindulių Belaidis Nuotolinio Valdymo per

WiFi IR Kontrolės Centru Smart Home Blaster Infraraudonųjų spindulių Belaidis Nuotolinio Valdymo per "Smart Gyvenimo Tuya programa veikia su Alexa "Google" pradinis

Panašūs produktai
Gaminys buvo pridėta prie sąrašas palyginti